Zrovna nikoho nehledáme, ale...

Šikovným lidem jsme otevřeni neustále.

Ozvi se nám a třeba zjistíme, že nám někdo jako ty skutečně chybí.

Napiš nám

Nebo nás doporuč kamarádům
a získej odměnu

Pokud tvého kamaráda přijmeme, dostaneš od nás až 15 tisíc korun na jízdy s Liftagem.
Stačí, aby nám dal vědět, že se o pozici dozvěděl od tebe.

Proč naskočit do Liftaga?

Rozjetý startup

Staneš se součástí nadějné české technologické firmy, o které se hodně mluví. Takže se možná bude brzy mluvit i o tobě.

Jasný cíl i směr

Chceme změnit způsob přepravy ve městech a za poslední roky jsme se tomu hodně přiblížili.

Přímý vliv na výsledky

Ať už se posadíš na kterékoli místo, spolehni se, že z něj budeš mít velký vliv na dění ve firmě a výsledky celého Liftaga.

Přátelská atmosféra

Na všem se rádi domluvíme a vyjdeme ti vstříc, aby se ti u nás dobře pracovalo. Také počítej, že spolu často vyrazíme na pivo.

Co je Liftago?

Nejlépe hodnocená aplikace pro přepravu ve městech, která funguje jako jedinečná aukční platforma. Cestující si tak vybírají z nabídek licencovaných řidičů podle času příjezdu, odhadu ceny, hodnocení řidiče a vozu. A stejná aplikace i řidiči vám teď pomáhají také s přepravou zásilek, aniž bychom ulice zahlcovali dalšími auty.

Kde se ti bude líbit nejvíc?

Produkt & Vývoj

V našem největším a nejpestřejším týmu se potkáš s kodéry, produkťáky, servraři nebo analytiky. Vše si vyvíjíme i ladíme sami od nás z Prahy – ať už jde o samotnou aplikaci, nebo nejrůznější systémy na ni napojené.

Zákaznický servis

Že máme nejlépe hodnocenou přepravní aplikaci, vděčíme našemu pečujícímu zákaznickému servisu. Ty se díky němu staneš srdcem naší firmy, protože budeš v denním kontaktu se všemi našimi týmy, pasažéry i řidiči.

Marketing

Chceš se podílet na tom, aby se o naší aplikaci vědělo a lidé si o ní často a rádi povídali? V našem interním týmu se dostaneš k výzkumu, plánování i realizaci dlouhodobých i krátkodobých marketingových kampaní a dalších aktivit.

Sales

V obchodním týmu budeš mít pod palcem náš program pro firemní zákazníky. Máme jich už přes 1 000 a třeba právě ty nás dostaneš mezi další. Také nám můžeš pomoci s rozjezdem převozu zásilek nebo službou přímo pro hotely.

Finance & Back office

Naši finančníci dohlíží na každou korunu, která Liftagem projde. Řeší investice a zajišťují, aby měl každý řidič peníze včas na svém účtě. Bez nich a kolegů z Back office bychom Liftago nikdy pořádně nerozjeli.

City management

Liftago vždy stálo na spokojených řidičích. Jeden z týmů proto pečuje právě o ně a zároveň se stará o růst našich měst, takže bude záležet hlavně na tobě, jak poroste zrovna to tvé.

Chceš se k nám přidat?

Mrkni na naše volná místa. Moc rádi se s tebou potkáme.