Proč naskočit do Liftaga?

Rozjetý startup

Staneš se součástí nadějné české technologické firmy, o které se hodně mluví. Takže se možná bude brzy mluvit i o tobě.

Jasný cíl i směr

Chceme změnit způsob přepravy ve městech a za poslední roky jsme se tomu hodně přiblížili.

Přímý vliv na výsledky

Ať už se posadíš na kterékoli místo, spolehni se, že z něj budeš mít velký vliv na dění ve firmě a výsledky celého Liftaga.

Přátelská atmosféra

Na všem se rádi domluvíme a vyjdeme ti vstříc, aby se ti u nás dobře pracovalo. Také počítej, že spolu často vyrazíme na pivo.

Co je Liftago?

Česká taxi aplikace s více než 500 000 zákazníky v Praze, Brně, Ostravě a dalších 7 městech. Aplikace funguje na principu výběru z nabídek konkrétních řidičů v okolí podle odhadu ceny, vozu a hlavně hodnocení řidiče předchozími zákazníky. Chceme tak poskytnout alternativu k vlastním autům v centrech měst, ulevit dopravě a především zjednodušit váš každodenní život.

Kde se ti bude líbit nejvíc?

Produkt & Vývoj

Produkt & Vývoj

V našem největším a nejpestřejším týmu se potkáš s kodéry, produkťáky, servraři nebo analytiky. Vše si vyvíjíme i ladíme sami od nás z Prahy – ať už jde o samotnou aplikaci, nebo nejrůznější systémy na ni napojené.

Zákaznický servis

Zákaznický servis

Že máme nejlépe hodnocenou taxi aplikaci, vděčíme našemu pečujícímu zákaznickému servisu. Ty se díky němu staneš srdcem naší firmy, protože budeš v denním kontaktu se všemi našimi týmy, pasažéry i řidiči.

Marketing

Marketing

Chceš se podílet na tom, aby se o naší aplikaci vědělo a lidé si o ní často a rádi povídali? V našem interním týmu se dostaneš k výzkumu, plánování i realizaci dlouhodobých i krátkodobých marketingových kampaní a dalších aktivit.

Sales

Sales

V obchodním týmu budeš mít pod palcem náš program pro firemní zákazníky. Máme jich už přes 1 000 a třeba právě ty nás dostaneš mezi další. Také nám můžeš pomoci s rozjezdem převozu zásilek nebo službou přímo pro hotely.

Finance & Back office

Finance & Back office

Naši finančníci dohlíží na každou korunu, která Liftagem projde. Řeší investice a zajišťují, aby měl každý řidič peníze včas na svém účtě. Bez nich a kolegů z Back office bychom Liftago nikdy pořádně nerozjeli.

City management

City management

Liftago vždy stálo na spokojených taxikářích. Jeden z týmů proto pečuje právě o ně a zároveň se stará o růst našich měst, takže bude záležet hlavně na tobě, jak poroste zrovna to tvé.

Právě hledáme

Nic pro tebe? Ale možná...

Šikovným lidem jsme otevřeni neustále. Dej nám vědět a třeba zjistíme, že nám někdo jako ty skutečně chybí.

Ozvi se nám

Řekni o nás kamarádům a získej odměnu

Pokud tvého kamaráda přijememe, dostaneš od nás až 10 tisíc korun v jízdách.