Kariéra v Liftagu

Zajímavá práce, co dává smysl, flexibilní pracovní podmínky a pohodový kolektiv.
Měň s námi přepravu

Staň se součástí české technologické firmy, o které se hodně mluví.

Tvoje práce bude vidět

Budeš mít vliv na dění ve firmě a také na celkové výsledky.

Čeká tě přátelský tým

Rádi ti vyjdeme vstříc. Chceme, aby se ti u nás dobře pracovalo.

Kariéra v Liftago

Zajímaví práce, co dává smysl, flexibilní pracovní podmínky a pohodový kolektiv.

Volné pracovní pozice

Doporuč nám zaměstnance a získej ozdměnu v kreditech na jízdy s Liftagem v hodnotě až 15 000 Kč.

Doporučit

Naše týmy

Zákaznický servis

Že máme nejlépe hodnocenou přepravní aplikaci, vděčíme našemu pečujícímu zákaznickému servisu. Ty se díky němu staneš srdcem naší firmy. Budeš v denním kontaktu se všemi našimi týmy, pasažéry i řidiči.

Finance a HR

Naši finančníci dohlíží na každou korunu, která Liftagem projde. Řeší investice a zajišťují, aby měl každý řidič peníze včas na svém účtě. Bez nich a kolegů z back office bychom Liftago nikdy pořádně nerozjeli.

Produkt management

V tomto týmu se budeš podílet na věcech, které teprve spatří světlo světa. Sám budeš mít možnost ovlivnit podobu novinek Liftaga a nabízených služeb.

Expanze a operations

Liftago vždy stálo na spokojených řidičích. Jeden z týmů proto pečuje právě o ně a zároveň se stará o růst našich měst, takže bude záležet hlavně na tobě, jak poroste zrovna to tvé.

Vývoj

V našem největším a nejpestřejším týmu se potkáš s kodéry, produkťáky, servraři nebo analytiky. Vše si vyvíjíme i ladíme sami od nás z Prahy – ať už jde o samotnou aplikaci, nebo nejrůznější systémy na ni napojené.

Growth

Chceš se podílet na tom, aby se o naší aplikaci vědělo a lidé si o ní často a rádi povídali? Nebo naopak nabízet naše moderní a oblíbené služby firmám nebo obchodníkům z mnoha různých oborů?