Potvrzení o doručení zásilky slouží jako důkaz o předání mezi řidičem a autorizovaným příjemcem. Podrobnější informace a postup jsou následující: 

Co to je?
Záznam v aplikaci o předání zásilky sloužící k jistotě, že zásilka byla předána správnému příjemci, či ke kontrole, komu se zásilka předala.

Toto potvrzení bude vyžadováno dle potřeb partnera. Nemusí tedy být vyžadováno vždy.

Jak to vypadá?
Aplikace vás navede na místo vyzvednutí zásilek a následně ke konkrétnímu příjemci. Při předávání pak po vás bude vyžadováno zadat různé údaje právě dle toho, jak to bylo nastaveno partnerem.
Nejčastěji se jedná o číselný PIN kód, který příjemce předem obdržel v SMS zprávě.


Pokud příjemce PIN kód nezná (např. zásilku přebírá recepční, člen rodiny, apod.), tak aplikace může vyžadovat osobní doklad, a následně podpis.

V některých případech aplikace nebude požadovat PIN, ale rovnou různé typy ověření: doklad a podpis, jen doklad, či jen podpis.

Doporučujeme zhlédnout toto video, které zobrazuje aplikaci při celé realizaci rozvozu 3 zásilek, vč. různých typů potvrzení předání.

Upozornění: Zadáním údajů a podpisem příjemce souhlasí s našimi zásadami ochrany osobních údajů, které je možné zobrazit v aplikaci.

←Zpět na Přeprava zásilek
←Zpět na Otázky a odpovědi