← Zpět na Otázky a odpovědi

Co jsou to promokódy?

Promokódy jsou slevou na další jízdu v určité hodnotě. Pokud by jízdné přesáhlo výši slevy z promokódu, bude nedoplatek automaticky stržen ze zadané platební karty.

Jak je uplatním?

Promokód je nutné zadat v aplikaci ještě před poptáním vozu. Promokód lze uplatnit pouze při aktivní platbě kartou (viz. obrázky níže).

Například: Máte kód XCVB4 na 150 Kč na první jízdu? Nejprve otevřete boční menu po levé straně aplikace a v menu zvolte nabídku „Promokód“. Do nově otevřeného okna následně zadejte svůj promokód.

V aplikaci se vám zobrazí aktivovaná sleva na vaši další jízdu s informací, jaká je výše slevy a kolik času zbývá na její uplatnění.

Na konci jízdy, která stojí např. 165 Kč, vám bude z karty strženo pouze 15 Kč. Na svůj email dostanete potvrzení o provedené platbě.

Proč je potřeba mít platební kartu aktivní pro uplatnění slevy?

Důvod je jednoduchý: Řidič dostává jízdné celé a slevu z promokódu nehradí. Proto uplatnění probíhá jen přes aplikaci bez vědomí řidiče. Z uložené platební karty se případně strhává pouze jízdné převyšující slevu. Vložená platební karta zároveň slouží jako ochrana proti zneužití promokódů – jinak bychom slevy nemohli vůbec poskytovat. 🙁

← Zpět na Otázky a odpovědi