Možná ještě nevíš, co přesně chceš dělat, a ze všeho nejdřív potřebuješ nabrat zkušenosti. Nebo si prostě rád povídáš s lidmi a stejně jako náš Martin si po maturitě ze stavárny zjistil/a, že na betonových konstrukcích svou kariéru postavit nechceš.

V každém případě pro tebe máme místo v našem zákaznickém servisu. Budeš pečovat o naše pasažéry i řidiče a staneš se tak lidskou tváří naší aplikace. Svou kariéru nastartuješ správným směrem a časem se klidně posuneš dál.

Liftago je česká aplikace pro objednávání taxi, která mění městskou dopravu a v současnosti je vůbec nejlépe hodnocenou na světě. Pokud tě zajímá víc, čti dál nebo se nám rovnou ozvi. Náš Martin se s tebou moc rád potká!

Co se u nás naučíš?

  • Zvládneš se jasně a výstižně domluvit s našimi řidiči a pasažéry
  • S přehledem vyřešíš jakoukoli situaci. Od nefunkční aplikace po zapomenutou polévku ve voze
  • Zákaznický servis je srdcem celé firmy, takže budeš v kontaktu se všemi dalšími týmy a získáš tak užitečný přesah
  • Staneš se parťákem našich řidičů, přes které budeš dál zlepšovat naši službu. Protože spokojený řidič = spokojený pasažér
  • Budeš pomáhat s náborem nových řidičů i organizací jejich školení

Co se ti bude líbit?

  • Máme pro tebe práci na plný úvazek na dobu neurčitou
  • Vítáme studenty, absolventy a kohokoli, kdo má rád svůj volný čas nebo chce stíhat ještě jinou práci či pletení ponožek
  • Čekají tě šestihodinové ranní nebo odpolední směny a celkem 30 až 50 hodin týdně (jednou měsíčně na tebe vyjde víkend)
  • Liftago roste a ty můžeš s ním. Kolegové, kteří začínali na stejné pozici, teď rozjíždí naše nová města nebo pracují ve finančním týmu
  • Sedíme v centru Prahy, odkud je to kousek na pivo/víno nebo do fitka, kam ti rádi zařídíme multisportku (mrk mrk)

Líbí? Zbývá poslední krok. 
Dej nám o sobě vědět

Odesláním berete na vědomí, že společnosti Liftago, a.s. a Liftago CZ, s.r.o. jako společní správci osobních údajů budou zpracovávat Vaše osobní údaje.
Další informace ke zpracování, včetně možnosti odhlášení z odběru nabídek naleznete v Zásadách ochrany osobních údajů.

Co je Liftago?

Česká taxi aplikace s více než 500 000 zákazníky v Praze, Brně, Ostravě a dalších 7 městech. Aplikace funguje na principu výběru z nabídek konkrétních řidičů v okolí podle odhadu ceny, vozu a hlavně hodnocení řidiče předchozími zákazníky. Chceme tak poskytnout alternativu k vlastním autům v centrech měst, ulevit dopravě a především zjednodušit váš každodenní život.

Řekni o nás kamarádům
a získej odměnu

Pokud tvého kamaráda přijememe, dostaneš od nás až 10 tisíc korun v jízdách.